Gizlilik Kuralları Hakkında Bilgilendirme

Ziyaretçi/Alıcı tarafından verilen bilgilerin ve işlemlerinin güvenliği için gerekli önlemler bilgi ve işlemin mahiyetine göre Şirketimiz veya ilgili kuruluşça sistemlerde ve internet altyapısında, teknolojik imkanlar ve maliyet unsurları dahilinde, uygun teknik ve idari yöntemler ile alınmıştır.

Sitemize giriş ve bilgi güncelleme amaçlı girilen bilgiler, keza kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli ziyaretçilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.mayaza.com.tr  veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler ara yüz üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

Bununla beraber, söz konusu bilgiler Ziyaretçi/Alıcı cihazından girildiğinden Ziyaretçi/Alıcı tarafında korunmaları ve ilgisiz kişilerce erişilememesi için, virüs ve benzeri zararlı uygulamalara ilişkin olanlar dahil, gerekli tedbirlerin alınması sorumluluğu Ziyaretçi/Alıcıya ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

 

Kişisel verilerin işlenmesine dair bilgilendirme yazımızda belirtilen durumlar ve sebepler hariç olmak üzere; MAYAZA, şahsi bilgilerinizin üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmasına izin vermez,  www.mayaza.com.tr’ye verdiğiniz şahsi bilgileriniz kiralanmaz, satılmaz ya da herhangi bir şahıs ya da kurumla hiçbir şekilde paylaşılmaz.

Ziyaretçi/Alıcıların İNTERNET SİTESİ’nde işlem yaptığı sırasında edinilen bilgileri, kanunen gereken durumlarda ilgili Merci ve Mahkemelere iletilebilir.

 

Başvuru Adresleri:

Buday İnş.Kırt.Gida Konf. Servis Taş. Ve Tic. Ltd. Şti. (“Buday”)

 

Adres                     :     Oran Mah. Hayri Çeçen Sk. No:4 Çankaya-ANKARA ,

Tel. / fax                 :  0312 461 00 13 – 0312 461 00 17

E-Posta                  : info@mayaza.com.tr